Autorzy

Autorzy larpa Geas: Burgkon to ekipa stowarzyszenia Akademia Rozwoju Argos.

Kamil Bartczak

Organizator larpów spod znaku Geas, twórca znanych, lubianych i nie rzadko kontrowersyjnych larpów takich jak: Larp o duchach, Fight Night, Wszechświatowa ruchawka Tańca Kościotrupów. Larpem Stypa razem z Przemkiem Szymczakiem wygrał pierwszą edycję Larpów Najwyższych Lotów. W przeszłości organizator Fantazjady. Prywatnie Wrocławianin i analityk w branży IT.

Katarzyna Kehl

Swoją przygodę z larpami zaczęła od wielosferowego Wrońca na podstawie powieści Jacka Dukaja o tym samym tytule, po czym gładko przerzuciła się na jeepformy i freeformy. Prowadziła scenariusze skandynawskie, polskich twórców oraz swoje własne.  Jest main designerem the Game. Jej artykuły pojawiały się w magazynie „Inne Sfery” oraz na portalach dot. RPG. Dwie największe namiętności w życiu? Jazda konna i „na pewno mogłam to zrobić lepiej”.

Annika Olejarz

Cierpi na egzystencjalne ADHD i pakuje się w każdy projekt, który uzna za dostatecznie interesujący, w rolach oscylujących od noszenia wiader z jabłkami i mycia naczyń (Geas: Burgkon), bieganie po lesie w nocy (część survivalowa the Game) po pisanie scenariusza (Geas: Pielgrzymka). Z wykształcenia matematyk, zawodowo analityk, po godzinach projektuje grafikę (identyfikacja wizualna m.in. Koszmarnych Gąszczy Kołysanek) i łamie tekst (m.in. publikacje Konferencji larpowej "Kola"). Ma za sobą redagowanie magazynu "Inne Sfery". W "międzyczasie" praktykuje jogę i pożera litery.

Marcin Szurpicki

Do niedawna tylko gracz, który swoje role opierał na dużych dawkach, często bardzo skrajnych emocji. Miłośnik transgresywności larpów, przecierający ścieżki daleko idącym rozwiązaniom. Green, green, z daleko idącym dystansem do samego siebie, przyjmie na siebie każdą rolę, o ile tylko ubezpieczenie to pokryje. Sygnatariusz Derp Deala. Przy pisaniu gier skupia się na zmęczeniu psychicznym i fizycznym swoich graczy. W życiu prywatnym, całkowicie poważny urzędnik państwowy, niosący kaganek oświaty wśród rzesz młodych prawników. A że frustrację trzeba wyładować...

Przemysław Szymczak

Organizator larpów z rodziny Geas. Tworzeniem zajął się w 2011 roku, zaczynając od pomocy przy pierwszym z serii larpie, Geas: Burgkon. W grach stawia przede wszystkim na immersję i minimalną umowność. Efektem tego jest aktualny projekt Geas: Pielgrzymka. Oprócz larpów, żywo zainteresowany historią wczesnego średniowiecza i rekonstrukcją tych czasów. Aktualnie może nazywać się szczęśliwcem, łączy pracę z pasją, jeżdżąc z kramem po zagranicznych festiwalach rekonstrukcyjnych. Wraz z Kamilem Bartczakiem autor Stypy – zeszłorocznego Larpa Najwyższych Lotów.

Katarzyna Górska

 

 

Laura Jankowska