Larp Geas - informacje organizacyjne
Gdzie, kiedy, za ile?

Geas: Pielgrzymka odbędzie się 18-20 IX 2015, to jest od piątku do niedzieli. Gra toczyć się będzie od sobotniego poranka do późnej nocy z soboty na niedzielę, żeby umożliwić sensowny dojazd i powrót. W piątek odbędą się już warsztaty dla obu frakcji. Rozpoczęcie "Kto Ty?" - warsztatów dla Plemienia, planujemy na godzinę 14tą w piątek. Warsztaty dla Pielgrzymów rozpoczną się ok 19tej tego samego dnia.

Miejscówka: teren i okolice ośrodka ZHP "Róża Wiatrów" w nadmorskim Lubiatowie. Owszem, trochę daleko, ale miejsce jest niesamowite - pozwoli nam na grę na plaży niemalże bez udziału osób postronnych. Przybliżona lokalizacja:

 

Mamy trzy wysokości akredytacji:

350 zł ta kwota przeznaczona jest dla osób w trudnej sytuacji materialnej. Jeżeli chcesz wziąć udział w Pielgrzymce, a na prawdę nie możesz sobie pozwolić na standardową akredytację - ta opcja jest dla Ciebie

495 zł standardowa akredytacja która pozwoli nam przygotować imprezę.

660 zł jeżeli różnica między tą kwotą, a standardową akredytacją nie jest dla Ciebie duża - zachęcamy do dodatkowego wsparcia nas. W ten sposób skompensujemy umożliwienie części graczy udziału z najniższą akredytacją.

W ramach akredytacji oferujemy udział w grze oraz jedzonko w trakcie larpa. Poza-growy nocleg będzie możliwy w domkach kempingowych "Róży Wiatrów", na wypadek gdybyś zdecydował się opuścić grę w jej trakcie. Udostępniamy także miejsce do przechowania bagażu i ew. rozbicia namiotu. Musimy ostrzec, że warunki w miejscu larpa rozgrywania są raczej spartańskie. Biorąc pod uwagę iż noc spędzona zostanie i tak "in-game", nie powinno być to wielką przeszkodą. Do tego Lubiatowo dysponuje zapleczem noclegowym, więc osoby którym zależy na pozagrowym komforcie będą mogły z niego skorzystać.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Akredytacje prosimy wpłacać do 10 sierpnia 2015 na konto:

91 1140 2004 0000 3202 7518 1516

Annika Olejarz
ul. Żelazna 33/15
53-429 Wrocław

W tytule prosimy napisać: "Pielgrzymka" oraz imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.