Larp Geas - zgłoś się już teraz!
Weź udział

 

Aby wziąć udział w Pielgrzymce, prześlij na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. swoje zgłoszenie. Dalsze postępowanie będzie się różniło, w zależności od tego czy chcesz zagrać jako członek Plemienia, czy jako pielgrzym.

Zgłoszenia do plemienia rozpoczynamy od wypełnienia formularza, w którym poprosimy Cię o nakreślenie swojej wizji tej grupy. Dla członków Plemienia udział w Geas polega w dużej mierze na budowie społeczności. Jej zwyczaje, wierzenia, podział ról, zostanie określony podczas pierwszego etapu larpa. Podczas wypełniania zgłoszenia, zastanów się, jak wyglądałoby Twoje idealne Plemię – larp pozwoli Ci spróbować spełnić tą wizję. Z tego powodu nie tworzymy tutaj indywidualnej historii postaci przed larpem.

Jeżeli chcesz wziąć udział w larpie jako Pielgrzym, proces wygląda nieco bardziej typowo. Prześlij nam swoją historię i opis postaci. Treść powinna zawierać przekonującą odpowiedź na pytania:

  • dlaczego Twoja postać porzuciła wszystko, zapisała cały majątek (było to kilkanaście wsi czy tylko święty medalik?) kościołowi Ammana i wypłynęła w Pielgrzymkę?

  • dlaczego Twoja postać nie jest w stanie odebrać życia drugiemu człowiekowi?

  • Jaką ma duchowość, jaką wyznaje filozofię? Kim dla nie jest bóg? Jaka jest jej moralność?

Zgłoszenia przesyłamy na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W obu wypadkach postać będzie tworzona w komunikacji z Wami, im wcześniej się zgłosicie, tym więcej będziemy mieli czasu na jej dopracowanie. Nie zapomnijcie też o wpłacie akredytacji, zgodnie z informacjami tutaj.